Van Manen KeukensPater Zonweringen
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: Hoofd klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 10
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Leertouwer 13 - 1Eddy Wernsen Catering en P
6906046611955 - 1881631580670
Eleonora3 - 1VDO Tegel- en Stucwerk
6266645551845 - 1675503604568
Schaffelaarbos/vd Steeg1 - 3Van Mil Tours
6115606811852 - 2003642681680
Broekhuizen Kabo B.V.3 - 1Team Van Veluw
7156386522005 - 1939610720609
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 10
TeamPinfallGemiddeldPunten
Leertouwer 11954865226.5
Van Mil Tours1921664121
Eddy Wernsen Catering en P1920164021
Broekhuizen Kabo B.V.1864762221
Eleonora1851661721
Team Van Veluw1857561918
VDO Tegel- en Stucwerk1822560817
Schaffelaarbos/vd Steeg1838461314.5
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.