Van Manen KeukensPater Zonweringen
Groot OverhorstLeertouwer
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: Hoofd klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Leertouwer 14 - 0Team Van Veluw
7037006372040 - 1795582628585
Eddy Wernsen Catering en P1 - 3Broekhuizen Kabo B.V.
5966016741871 - 1885619668598
Eleonora3 - 1Schaffelaarbos/vd Steeg
5505946271771 - 1750621576553
VDO Tegel- en Stucwerk0 - 4Van Mil Tours
6316035581792 - 1989638671680
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
Leertouwer 11361864820.5
VDO Tegel- en Stucwerk1299961915
Broekhuizen Kabo B.V.1296661715
Eddy Wernsen Catering en P1327463214
Van Mil Tours1326963214
Eleonora1295861714
Team Van Veluw1294561612
Schaffelaarbos/vd Steeg126056007.5
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.