Pater ZonweringenVan Manen Keukens
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 1e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 10
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Spare Time1 - 3Van Manen Ballonv. 2
5735915651729 - 1807603569635
Wencop Hoveniers1 - 3APKWH
5475595651671 - 1753516600637
B&B Groot Overhorst1 - 3De Boppers
5355887121835 - 1930594685651
Van Laar Reclame1 - 3Team Kansloos
5336345871754 - 1892602594696
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 10
TeamPinfallGemiddeldPunten
APKWH1828260933
De Boppers1790559723
Team Kansloos1738357919
Van Manen Ballonv. 21692356419
Van Laar Reclame1728457618
Spare Time1696356518
B&B Groot Overhorst1727357615
Wencop Hoveniers1674855815
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.