Van Manen KeukensPater Zonweringen
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 1e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Spare Time3 - 1Team Kansloos
5946016991894 - 1724550607567
Van Manen Ballonv. 21 - 3Van Laar Reclame
5914995621652 - 1760560605595
Wencop Hoveniers0 - 4B&B Groot Overhorst
5524895341575 - 1865617673575
APKWH4 - 0De Boppers
6476416451933 - 1745638580527
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
APKWH1284061124
De Boppers1251959619
Spare Time1185856514
Team Kansloos1193656813
Van Laar Reclame1210057612
B&B Groot Overhorst1202457312
Van Manen Ballonv. 21150654811
Wencop Hoveniers115375497
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.