Van Manen KeukensPater Zonweringen
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 1e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 14
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Spare Time0 - 3Team Kansloos
0000 - 1863610703550
Van Manen Ballonv. 20 - 4Van Laar Reclame
5635855721720 - 1830576650604
Wencop Hoveniers3 - 1B&B Groot Overhorst
5645575541675 - 1623572526525
APKWH1.5 - 2.5De Boppers
6186496471914 - 1914659663592
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 14
TeamPinfallGemiddeldPunten
APKWH2567061142.5
De Boppers2493059433.5
Team Kansloos2454358430
Van Laar Reclame2426057827
B&B Groot Overhorst2435458026
Van Manen Ballonv. 22394857023
Spare Time2188156121
Wencop Hoveniers2345855920
Swipe of verschuif de scrollbar

Games van 200 en hoger in ronde 14
SpelerTeamGame
Richard Team Kansloos202
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.