Pater ZonweringenVan Manen Keukens
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 2e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Melissen0 - 4Boerderij Westerveld
5624585011521 - 1622577507538
Haardencentrum Hoevelaken1 - 3Bowl & The Beautiful
5115115261548 - 1652498578576
B.D.U.2 - 2Doc Paint
5165625831661 - 1695606533556
E* Dsign / G.C.C0 - 4De Tegelzetters/Looijen Stuc
5445566181718 - 1835601597637
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
E* Dsign / G.C.C1196357019
Bowl & The Beautiful1184356418
De Tegelzetters/Looijen Stuc1223958317.5
Doc Paint1197757017
B.D.U.1176656012
Boerderij Westerveld1169755710.5
Melissen117665609
Haardencentrum Hoevelaken114585469
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.