Pater ZonweringenVan Manen Keukens
Groot OverhorstLeertouwer
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 2e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 10
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Melissen2 - 2Haardencentrum Hoevelaken
5065865791671 - 1693600574519
B.D.U.0 - 4E* Dsign / G.C.C
5634935901646 - 1819606582631
Doc Paint1 - 3De Tegelzetters/Looijen Stuc
5906135531756 - 1792631552609
Bowl & The Beautiful0 - 4Boerderij Westerveld
5135495891651 - 1822620606596
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 10
TeamPinfallGemiddeldPunten
De Tegelzetters/Looijen Stuc1777859328.5
Doc Paint1734357825
E* Dsign / G.C.C1714957225
Bowl & The Beautiful1701556723
Boerderij Westerveld1686756217.5
B.D.U.1689456314
Haardencentrum Hoevelaken1657955314
Melissen1672955813
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.