Pater ZonweringenVan Manen Keukens
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 2e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 14
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Melissen4 - 0Boerderij Westerveld
6275146161757 - 1553513505535
Haardencentrum Hoevelaken1 - 3Bowl & The Beautiful
5875295481664 - 1788639521628
B.D.U.1 - 3Doc Paint
5115645881663 - 1743595572576
E* Dsign / G.C.C3 - 1De Tegelzetters/Looijen Stuc
5705485521670 - 1651555555541
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 14
TeamPinfallGemiddeldPunten
E* Dsign / G.C.C2427657838
Doc Paint2438758137
Bowl & The Beautiful2407557334
De Tegelzetters/Looijen Stuc2454458433.5
Melissen2384756824
Boerderij Westerveld2357156121.5
Haardencentrum Hoevelaken2308555019
B.D.U.2339455717
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.