Pater ZonweringenVan Manen Keukens
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 3e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 10
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Hiltra3 - 1Veenschoten Bouw en O
6466065261778 - 1639496560583
Van Kooten B.V.1 - 3Hov.bedr. Pieter Kooloos
4865085971591 - 1705526597582
De Pioniers0 - 4Archit.bur. vd Brink
4735315491553 - 1820605582633
Lithos Bouw B.V.0 - 4Pater Zonwering
5405395921671 - 1724582543599
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 10
TeamPinfallGemiddeldPunten
Pater Zonwering1741558130
Archit.bur. vd Brink1672755822
Hiltra1670655722
Hov.bedr. Pieter Kooloos1704756821.5
Veenschoten Bouw en O1650655021
De Pioniers1656355219.5
Van Kooten B.V.1615453816
Lithos Bouw B.V.162115408
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.