Pater ZonweringenVan Manen Keukens
LeertouwerGroot Overhorst
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 3e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 14
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Hiltra1 - 3Pater Zonwering
5955245601679 - 1770613608549
Veenschoten Bouw en O4 - 0Lithos Bouw B.V.
5396175691725 - 1533480528525
Van Kooten B.V.3 - 1De Pioniers
4675015691537 - 1422490473459
Hov.bedr. Pieter Kooloos1 - 3Archit.bur. vd Brink
5945245711689 - 1693560545588
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 14
TeamPinfallGemiddeldPunten
Pater Zonwering2443358245
Veenschoten Bouw en O2338755732
Hov.bedr. Pieter Kooloos2427157831.5
Hiltra2348655931
Archit.bur. vd Brink2330555528
De Pioniers2269854021.5
Van Kooten B.V.2225953020
Lithos Bouw B.V.2280454315
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.