Van Manen KeukensPater Zonweringen
Groot OverhorstLeertouwer
?

Wedstrijd informatie en resultaten




Klasse: 3e klasse


Poule-gemiddelde: 0

« Terug naar overzicht

Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Hiltra1 - 3Pater Zonwering
5345566211711 - 1811640585586
Veenschoten Bouw en O3 - 1Lithos Bouw B.V.
5836135011697 - 1682524556602
Van Kooten B.V.1 - 3De Pioniers
5275915011619 - 1675559516600
Hov.bedr. Pieter Kooloos4 - 0Archit.bur. vd Brink
6345936891916 - 1631537557537
Swipe of verschuif de scrollbar

Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
Pater Zonwering1203457321
Veenschoten Bouw en O1135154116
Hov.bedr. Pieter Kooloos1189156615.5
De Pioniers1174355914.5
Archit.bur. vd Brink1155755014
Hiltra1148554713
Van Kooten B.V.1127653711
Lithos Bouw B.V.112625367
Swipe of verschuif de scrollbar

« Terug naar overzicht

Toon resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.